od 1 września 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 8 w Sanoku --- ZAPRASZAMY  
׀  dokumenty  ׀  e-dziennik  ׀  plan lekcji  ׀  nasze innowacje  ׀  programy i wymagania edukacyjne  ׀  ważne druki  ׀  konsultacje nauczycieli  ׀  kontakt  ׀

  - AKTUALNOŚCI

  DLA UCZNIÓW

  - UCZNIOWIE

  - SAMORZĄD

  - KONKURSY

  - LAUREACI

  - SUKCESY UCZNIÓW

  - GALERIA G2

  - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

  - PROJEKTY EDUKACYJNE

  DLA RODZICÓW

  - ZAPISY DO SZKOŁY

  - RADA RODZICÓW

  - E-DZIENNIK   

  - KONSULTACJE
                  NAUCZYCIELI   

  - PLAN LEKCJI   

  - KONTAKT   

  O NAS

  - HISTORIA SZKOŁY

  - DYREKCJA

  - GRONO PEDAGOGICZNE

  - PEDAGOG i PSYCHOLOG

  - BIBLIOTEKA

  - KRONIKA WYDARZEŃ

  - KANAŁ-YOUTUBE

  - O NAS W MEDIACH

  - HISTORIA WWW

  - DYŻURY NAUCZYCIELI

  EDUKACJA

  - JĘZYK POLSKI

  - HISTORIA

  - JĘZYKI OBCE

  - MATEMATYKA 

  - INFORMATYKA
      - Dzień Otwarty
      - Regulamin pracowni
      - Galeria MISTRZÓW
      - Liga Mistrzów
                      Informatyki

           -- klasyfikacja
           -- Liga MWI
           -- Liga MSP
           -- Liga MGS
      - ZoomArt - konkurs
           -- fotograf ROKU
           -- wyniki 2015
           -- wyniki 2014
           -- wyniki 2013
           -- wyniki 2011
           -- wyniki 2010
           -- wyniki 2009
      - Reporter
      - Konkursy i Olimpiady
      - Ćwiczenia
      - Technika
           -- konkurs BRD
      - Archiwum


  - SPORT

  NASZE DZIAŁANIA

  - PROGRAMY I PROJEKTY

  - WOLONTARIAT

  - EKOLOGIA

  - PCK

  - CYFROWOBEZPIECZNI

  - OTRZĘSINY

  - POKAZ TALENTÓW

  - KLUB MIŁOŚNIKÓW
                       FILMOWYCH

  - GAZETKA ZOŚKA

  - WYCIECZKI





 
Movie1

LIGA MISTRZÓW WIEDZY INFORMATYCZNEJ

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku
edycja 2010/2011


KLASYFIKACJA PO DWÓCH ETAPACH

Miejsce

Nazwisko i imię Klasa RUNDA I RUNDA II
PT PLMI PT PLMI
1 Drwięga Kacper 3d 62 11 56 10,5
2 Jakub Fara 1a 52 9 56 10,5
3 Hieronim Dąbrowski 3d 60 10 45 8
4 Jakub Witowski 2a 42 8 50 9
5 Krzysztof Kornecki 3c 32 6 44 7
6 Przemysław Szechyński 3c 39 7 34 5
7 Magdalena Dudziak 2e 25 5 29 3
8 Olga Witowska 2a 3 1 40 6
9 Szymon Zdybek 2a 3 1 30 4
9 Bartłomiej Dubiel 3c 19 4 17 1
10 Szymon Mołczan 1a 14 3 16 1
10 Michalina Dudziak 2e 10 2 28 2
11 Krystian Wojtoń 3c 6 1 20 1
11 Krzysztof Dziadosz 3c 8 1 2 1
12 Dominika Pędziwiatr 1a 7 1 - -
12 Charilos Boutsikaris 1a -8 1 - -
 
 
RELACJA FOTOGRAFICZNA RUNDY II
RELACJA FOTOGRAFICZNA RUNDY I
 
 
 
 
G2 to już historia od:
Sanockie szkoły
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 6
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 4
I Liceum Ogólnokszałcące
II Liceum Ogólnokszałcące
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół nr 3
Zespół Szkół nr 5


 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja