od 1 września 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 8 w Sanoku --- ZAPRASZAMY  
׀  dokumenty  ׀  e-dziennik  ׀  plan lekcji  ׀  nasze innowacje  ׀  programy i wymagania edukacyjne  ׀  ważne druki  ׀  konsultacje nauczycieli  ׀  kontakt  ׀

  - AKTUALNOŚCI

  DLA UCZNIÓW

  - UCZNIOWIE

  - SAMORZĄD

  - KONKURSY

  - LAUREACI

  - SUKCESY UCZNIÓW

  - GALERIA G2

  - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

  - PROJEKTY EDUKACYJNE

  DLA RODZICÓW

  - ZAPISY DO SZKOŁY

  - RADA RODZICÓW

  - E-DZIENNIK   

  - KONSULTACJE
                  NAUCZYCIELI   

  - PLAN LEKCJI   

  - KONTAKT   

  O NAS

  - HISTORIA SZKOŁY

  - DYREKCJA

  - GRONO PEDAGOGICZNE

  - PEDAGOG i PSYCHOLOG

  - BIBLIOTEKA

  - KRONIKA WYDARZEŃ

  - KANAŁ-YOUTUBE

  - O NAS W MEDIACH

  - HISTORIA WWW

  - DYŻURY NAUCZYCIELI

  EDUKACJA

  - JĘZYK POLSKI

  - HISTORIA

  - JĘZYKI OBCE

  - MATEMATYKA 

  - INFORMATYKA
      - Dzień Otwarty
      - Regulamin pracowni
      - Galeria MISTRZÓW
      - Liga Mistrzów
                      Informatyki

           -- klasyfikacja
           -- Liga MWI
           -- Liga MSP
           -- Liga MGS
      - ZoomArt - konkurs
           -- fotograf ROKU
           -- wyniki 2015
           -- wyniki 2014
           -- wyniki 2013
           -- wyniki 2011
           -- wyniki 2010
           -- wyniki 2009
      - Reporter
      - Konkursy i Olimpiady
      - Ćwiczenia
      - Technika
           -- konkurs BRD
      - Archiwum


  - SPORT

  NASZE DZIAŁANIA

  - PROGRAMY I PROJEKTY

  - WOLONTARIAT

  - EKOLOGIA

  - PCK

  - CYFROWOBEZPIECZNI

  - OTRZĘSINY

  - POKAZ TALENTÓW

  - KLUB MIŁOŚNIKÓW
                       FILMOWYCH

  - GAZETKA ZOŚKA

  - WYCIECZKI





 
Movie1

LIGA MISTRZÓW SZYBKIEGO PISANIA

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku


FINAŁ - 15 czerwca 2011 roku

SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI  ---  wczytaj plik testowy FINAŁU

PLIK TESTOWY (tekst-final.txt)


WYNIKI WIELKIEGO FINAŁU
Nazwisko i imię Klasa Czas w sekundach Ilość
błędów
Wynik Miejsce
Dąbrowski Hieronim 3d 191 142 333 I
Drwięga Kacper 3d 242 98 340 II

RELACJA FOTOGRAFICZNA FINAŁU
 

KLASYFIKACJA GENERALNA LMSP
Nazwisko i imię Klasa Runda I Runda II Suma Miejsce
Dąbrowski Hieronim 3d 10 11 21 +1 I
(dogrywka)
Drwięga Kacper 3d 11 10 21 I
(dogrywka)
Witowski Jakub 2a 9 9 18 II
Zdybek Szymon 2a 8 7 15 III
Witowska Olga 2a 6 8 14 IV
Dudziak Magdalena 2e 7 4 11 V
Dudziak Michalina 2e 4 6 10 VI
Fara Jakub 1a 5 5 10 VI
Szechyński Przemysław 3c 3 3 6 VII
Dubiel Bartłomiej 3c 2 2 4 VIII
Wojtoń Krystian 3c 1 1 2 IX
Dziadosz Krzysztof 3c 1 1 2 IX
Kornecki Krzysztof 3c 1 1 2 IX
Charilos Boutsikaris 1a 1 - 1 X
Mołczan Szymon 1a 1   1 X

 

 

 
G2 to już historia od:
Sanockie szkoły
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 6
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 4
I Liceum Ogólnokszałcące
II Liceum Ogólnokszałcące
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół nr 3
Zespół Szkół nr 5


 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja