od 1 września 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 8 w Sanoku --- ZAPRASZAMY
׀  dokumenty  ׀  e-dziennik  ׀  plan lekcji  ׀  nasze innowacje  ׀  wymagania edukacyjne  ׀  ważne druki  ׀  konsultacje nauczycieli  ׀  kontakt  ׀

  - AKTUALNOŚCI

  DLA UCZNIÓW

  - UCZNIOWIE

  - SAMORZĄD

  - KONKURSY

  - LAUREACI

  - SUKCESY UCZNIÓW

  - GALERIA G2

  - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

  - PROJEKTY EDUKACYJNE

  DLA RODZICÓW

  - ZAPISY DO SZKOŁY

  - RADA RODZICÓW

  - E-DZIENNIK   

  - KONSULTACJE
                  NAUCZYCIELI   

  - PLAN LEKCJI   

  - KONTAKT   

  O NAS

  - DYREKCJA

  - GRONO PEDAGOGICZNE

  - PEDAGOG SZKOLNY

  - KRONIKA WYDARZEŃ

  - HISTORIA SZKOŁY

  - HISTORIA WWW

  - KANAŁ-YOUTUBE

  - O NAS W MEDIACH

  - BIBLIOTEKA

  - DYŻURY NAUCZYCIELI

  EDUKACJA

  - JĘZYK POLSKI

  - HISTORIA

  - JĘZYKI OBCE

  - MATEMATYKA 

  - INFORMATYKA

  - SPORT

  NASZE DZIAŁANIA

  - PROGRAMY I PROJEKTY

  - WOLONTARIAT

  - EKOLOGIA

  - PCK

  - CYFROWOBEZPIECZNI

  - OTRZĘSINY

  - POKAZ TALENTÓW

  - KLUB MIŁOŚNIKÓW
                       FILMOWYCH

  - GAZETKA ZOŚKA

  - WYCIECZKI





 
Movie1

LAUREACI I FINALIŚCI

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY

2015/2016

Laureaci:

1.     Julia Charchalis (3a)

 j. angielski

2Anna Krzyżanowska (3b)

j. francuski

3Radosław Fedak (2a)

geografia

4Daria Wielgosz (3a)

matematyka
 

Finaliści:

1.  Anna Krzyżanowska (3b)

j. angielski

2.  Wiktoria Stasiak (2a)

j. angielski

3.  Jakub Hajduk (3a)

j. angielski

4.  Wojciech Tokarz (2a)

j. angielski

5.  Anna Krzyżanowska (3b)

biologia

6.  Daria Wielgosz (3a)

fizyka

7.  Bogdan Marczak (3a)

historia

8.  Katarzyna Sworst (2a)

matematyka

 


2014/2015

Laureaci:

1.     Joanna Wicik (3b)

j. francuski

2.     Anna Krzyżanowska (2b)

j. francuski

3.     Hubert Rybka (3b)

j. angielski

4.     Julia Futyma (3b)

j. angielski

 

Finaliści:

1.    Daria Wielgosz (2a)

matematyka

 


2013/2014

Laureaci:

1.     Aleksandra Jodłowska (3b)

j. angielski

2.     Małgorzata Gorczyńska (3b)

j. angielski

3.     Miłosz Balwierczak (3a)

j. angielski

4.     Aleksandra Marczak (3a)

j. ukraiński

5.     Amanda Kunik (3a)

KWT w kategorii modelowo- konstrukcyjnej

 

 

Finaliści:

1.    Sandra Najdecka (3b)

j. angielski

2.    Kamila Kijek (3b)

geografia

3.    Joanna Smarzewska (3a)

geografia

5.    Joanna Wicik (bb)

j. francuski

6.    Klaudia Szczepek (3a)

j. niemiecki

7.    Damian Filipczak  (3b)

KWT w kategorii modelowo- konstrukcyjnej

8.    Mateusz Leśniak  (3b)

E(x)plory 2014

 

 


2012/2013

Laureaci:

1.     Michał Sokołowski (3f)

Drogi Polaków do Niepodległości w latach 1795- 1989

Finaliści:

1.    Jakub Fara (3a)

fizyka

2.    Jakub Fara (3a)

Konkurs Wiedzy Technicznej „Sapere Aude- odważ się być mądrym”

3.    Kornelia Jarema (3a)

j. angielski

4.     Mateusz Pęcak (3a)

historia

5.     Dominika Pędziwiatr (3a)

fizyka

6.     Konrad Piotrowski (3a)

geografia,

7.     Konrad Piotrowski (3a)

matematyka

8.     Jakub Szyniec (3c)

historia

9.     Aleksandra Marczak (2a)

historia

 


2011/2012

Laureaci:

1.     Piotr Kozimor (3a)

fizyka

2.     Piotr Kozimor (3a)

Konkurs z matematyki i praktycznego jej zastosowania w fizyce, chemii i informatyce „Sapere aude”

3.     Sonia Kujawa (3a)

j. angielski

Finaliści:

1.     Piotr Kozimor (3a)

matematyka

2.     Piotr Kozimor (3a)

chemia

3.     Piotr Kozimor (3a)

Konkurs Wiedzy Technicznej w kategorii modelowo- konstrukcyjnej

4.     Jakub Witowski (3a)

fizyka

5.     Jakub Witowski (3a)

konkurs z matematyki i praktycznego jej zastosowania w fizyce, chemii i informatyce „Sapere aude”

6.     Szymon Zdybek (3a)

geografia

7.     Mateusz Leśniak (1a)

Konkurs Wiedzy Technicznej w kategorii modelowo- konstrukcyjnej

8.     Emanuel Lorenc (3a)

Konkurs Wiedzy Technicznej w kategorii modelowo- konstrukcyjnej

9.     Mateusz Pęcak (2a)

historia

10.     Konrad Piotrowski (2a)

matematyka

11.     Michał Sokołowski (2g)

historia

12.     Jakub Szyniec (2e)

historia

 

Medaliści:

1.     Piotr Kozimor (3a)

Najwyższy Honorowy Tytuł „HIPERONA” w polsko-ukraińskim konkursie fizycznym


2010/2011

TYTUŁ SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM

nadany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

 

Laureaci:

1.     Karolina Bojarska (3d)

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

2.     Piotr Kozimor (2a)

fizyka

3.     Piotr Kozimor (2a)

Konkurs Wiedzy Technicznej w kategorii interdyscyplinarnej

4.     Magdalena Pawlik (3d)

j. angielski

5.     Magdalena Pawlik (3d)

j. niemiecki

6.     Mateusz Pęcak (1d)

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

 Finaliści:

1.     Karolina Bojarska (3d)

historia

2.     Piotr Kozimor (2a)

matematyka

3.     Michał Sokołowski (1g)

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

 


2009/2010

Laureaci:

1.     Elżbieta Biega (3f)

j. polski

2.     Sebastian Dupre (3f)

j. niemiecki

3.     Damian Józefek (3d)

historia

4.     Piotr Kozimor (1a)

Konkurs Wiedzy Technicznej w kategorii modelowo- konstrukcyjnej

 Finaliści:

1.     Magdalena Pawlik (2d)

j. niemiecki

2.     Bartłomiej Tutak (3d)

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

3.     Piotr Kozimor (1a)

Finalista Międzynarodowego Konkursu Matematyczny „Pikomat”

 


2008/2009

Laureaci:

1.     Zuzanna Pastuszczak (3d)

matematyka

2.     Karolina Podulka (3d)

matematyka

Finaliści:

1.     Sebastian Dupre (3f)

j. niemiecki

2.     Paulina Gładysz (3d)

j. angielski

3.     Damian Józefek (2d)

historia

4.     Michał Mądry (3d)

fizyka

5.     Zuzanna Pastuszczak (3d)

fizyka

6.     Magdalena Pawlik (1d)

j. angielski

7.     Karolina Podulka (3d)

fizyka


2007/2008

Laureaci:

1.     Grzegorz Leszczyński (3f)

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

2.     Adam Woźniak (3f)

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

 Finaliści:

1.     Patryk Kusz (3f)

fizyka

2.     Paulina Leszczyńska (3f)

j. angielski

3.     Urszula Pęcak (3f)

matematyka

4.     Michalina Mazur (3f)

matematyka

5.     Zuzanna Pastuszczak (2d)

matematyka

6.     Karolina Podulka (2d)

matematyka


2006/2007

Laureaci:

1.     Kornel Komenda (3d)

fizyka

2.     Kornel Komenda (3d)

informatyka

3.     Maja Hnat (3b)

j. niemiecki

4.     Karolina Bochnowska (3f)

j. angielski

Finaliści:

1.     Agnieszka Dymek (3a)

fizyka

2.     Paweł Ryba (3c)

j. angielski

3.     Karolina Kowalska (3d)

historia

4.     Kornel Komenda (3d)

chemia

5.     Bartosz Tworzydlak (3d)

fizyka

 


2005/2006

Laureaci:

1.     Paweł Ryba (3d)

j. angielski

2.     Adam Woźniak (3f)

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego


2004/2005

Laureaci:

1.     Małgorzata Piskadło (3c)

j. angielski

2.     Małgorzata Piskadło (3c)

fizyka

3.     Joanna Biega (3f)

j. angielski

4.     Joanna Biega (3f)

fizyka

 

 Finaliści:

1.    Piotr Ostalecki (3e)

j. angielski

2.    Piotr Ostalecki (3e)

fizyka

3.    Piotr Ostalecki (3e)

chemia

4.    Piotr Ostalecki (3e)

informatyka

5.    Mirosława Lewińska (3c)

fizyka

6.    Mirosława Lewińska (3c)

chemia

7.    Mirosława Lewińska (3c)

matematyka

8.    Anna Jurewicz (3a)

j. niemiecki

9.    Joanna Biega (3f)

matematyka


2003/2004

Laureaci:

1.    Joanna Biega (2f)

j. angielski

2.    Grzegorz Gil (3e)

j. angielski

3.    Grzegorz Gil (3e)

biologia

Finaliści:

1.    Grzegorz Górecki (3f)

j. angielski

2.    Rozalia Olszewska (3c)

biologia


 

 

 
Do wakacji zostało:
Plan lekcji:
Sanockie szkoły
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 6
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 4
I Liceum Ogólnokszałcące
II Liceum Ogólnokszałcące
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół nr 3
Zespół Szkół nr 5


 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja