od 1 września 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 8 w Sanoku --- ZAPRASZAMY  
׀  dokumenty  ׀  e-dziennik  ׀  plan lekcji  ׀  nasze innowacje  ׀  programy i wymagania edukacyjne  ׀  ważne druki  ׀  konsultacje nauczycieli  ׀  kontakt  ׀

  - AKTUALNOŚCI

  DLA UCZNIÓW

  - UCZNIOWIE

  - SAMORZĄD
      - plan pracy
      - Najlepsza Klasa

                -- regulamin
                -- archiwum konkursu

      - Szlachetna Paczka
      - kalendarz imprez

  - KONKURSY

  - LAUREACI

  - SUKCESY UCZNIÓW

  - GALERIA G2

  - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

  - PROJEKTY EDUKACYJNE

  DLA RODZICÓW

  - ZAPISY DO SZKOŁY

  - RADA RODZICÓW

  - E-DZIENNIK   

  - KONSULTACJE
                  NAUCZYCIELI   

  - PLAN LEKCJI   

  - KONTAKT   

  O NAS

  - HISTORIA SZKOŁY

  - DYREKCJA

  - GRONO PEDAGOGICZNE

  - PEDAGOG i PSYCHOLOG

  - BIBLIOTEKA

  - KRONIKA WYDARZEŃ

  - KANAŁ-YOUTUBE

  - O NAS W MEDIACH

  - HISTORIA WWW

  - DYŻURY NAUCZYCIELI

  EDUKACJA

  - JĘZYK POLSKI

  - HISTORIA

  - JĘZYKI OBCE

  - MATEMATYKA 

  - INFORMATYKA

  - SPORT

  NASZE DZIAŁANIA

  - PROGRAMY I PROJEKTY

  - WOLONTARIAT

  - EKOLOGIA

  - PCK

  - CYFROWOBEZPIECZNI

  - OTRZĘSINY

  - POKAZ TALENTÓW

  - KLUB MIŁOŚNIKÓW
                       FILMOWYCH

  - GAZETKA ZOŚKA

  - WYCIECZKI





 
Sekcja informacyjna


KALENDARZ UROCZYSTOŚCI I IMPREZ SZKOLNYCH
W ROKU 2016/2017

 

MIESIĄC

UROCZYSTOŚĆ - IMPREZA

ODPOWIEDZIALNI

WRZESIEŃ

Inauguracja roku szkolnego

Dyrektor, SU,

koordynator: M. Brejta,

M. Radwańska

Rocznica wybuchu II wojny Światowej –

udział w miejskich uroczystościach państwowych

Dyrektor

SU,

koordynator: M. Brejta,

Z. Kaleniecka

Integracyjny Rajd Klas Pierwszych

„BIAŁA GÓRA 2015”

Wychowawcy klas I, koordynator: M. Trzeciak,

M. Brejta, M. Marczak, W. Bojarski

Inauguracja Roku Sportowego

wychowawcy klas, samorządy klasowe, SU,

koordynator: J. Mazur

Udział w Ogólnopolskiej Akcji

„SPRZĄTANIE ŚWIATA”

koordynator: M. Trzeciak,

A. Pelc

Dzień Chłopaka

(wieczorek zapoznawczy oraz dyskoteka)

wychowawcy klas,

SU, koordynator: M. Brejta,

M. Radwańska,

PAŹDZIERNIK

Dzień Edukacji Narodowej

SU, koordynator: M. Brejta,

M. Radwańska

Akademia

z okazji Dnia Edukacji Narodowej

(z udziałem emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły)

koordynator: A. Ostrowska,

G. Socha, I. Rydosz, SU

Ślubowanie uczniów klas I

oraz „Otrzęsiny Pierwszoklasistów”

SU, wychowawcy klas I,

koordynator: M. Radwańska,

M. Brejta

LISTOPAD

Uroczysta akademia

z okazji Święta Niepodległości

koordynator: D. Sękowski, D. Chrobak, G. Socha

Udział w miejskich uroczystościach państwowych

z okazji Święta Niepodległości

Dyrektor,

koordynator: M. Brejta,

D. Sękowski

Wieczór wróżb andrzejkowych

połączony z dyskoteką

wychowawcy klas,

SU, koordynator: M. Brejta,

 M. Radwańska

GRUDZIEŃ

Szkolne mikołajki

wychowawcy klas, samorządy klasowe, SU, koordynator:

M. Brejta, M. Radwańska

Wigilijki klasowe

wychowawcy klas, samorządy klasowe

 

Szkolne przedstawienie bożonarodzeniowe – Jasełka

(z udziałem emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły)

 

 

koordynator:

M. Łukasiewicz, K. Zoszak,

 G. Socha

STYCZEŃ

Prezentacja Naszych Talentów

SU,

koordynator: J. Dąbrowska

Karnawałowe szaleństwo - dyskoteka

wychowawcy klas, samorządy klasowe, SU,

koordynator: A. Struś

LUTY

Szkolna Poczta Walentynkowa

SU,

koordynator: M. Brejta,

M. Radwańska

Tłusty Czwartek

SU, wychowawcy klas

MARZEC

Szkolny Dzień Kobiet

wychowawcy klas, samorządy klasowe, SU,

koordynator: M. Brejta,

M. Radwańska

Festiwal Nauki / Dzień Otwarty Szkoły

Zespół ds. Promocji Szkoły

koordynator: M. Trzeciak,

W. Bojarski, SU

Pierwszy Dzień Wiosny – Dzień Samorządności

wychowawcy klas, samorządy klasowe, SU,

koordynator: A. Gładysiewicz

KWIECIEŃ

Międzynarodowy Dzień Ziemi

koordynator: M. Trzeciak,

A. Pelc

Uroczysta akademia

z okazji rocznicy uchwalenia

Konstytucji 3 Maja

koordynator: A. Dmitrzak,

G. Socha, M. Mazur

MAJ

Udział w miejskich uroczystościach państwowych

z okazji rocznicy uchwalenia

Konstytucji 3 Maja

Dyrektor,

koordynator: M. Brejta,

D. Sękowski

Święto Patronki Szkoły – Królowej Zofii

wychowawcy klas, samorządy klasowe, SU,

koordynator: B. Jankowska

CZERWIEC

Szkolny Dzień Dziecka / Dzień Sportu

wychowawcy klas, samorządy klasowe, SU,

koordynator: J. Mazur,

K. Ścieranka

„Żegnaj szkoło” – dyskoteka klas I i II

wychowawcy klas, samorządy klasowe, SU,

koordynator: M. Brejta,

 M. Radwańska

Dyskoteka absolwentów i uroczyste pożegnanie

wychowawcy klas 3, samorządy klasowe klas 3, SU,

koordynator: W. Florek

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dyrektor

SU, koordynator: M. Brejta,

M. Radwańska

 

 

 

 

 

 
G2 to już historia od:
Sanockie szkoły
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 6
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 4
I Liceum Ogólnokszałcące
II Liceum Ogólnokszałcące
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół nr 3
Zespół Szkół nr 5


 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja