׀  dokumenty  ׀  dziennik  ׀  kontakt  ׀  nasze innowacje  ׀  bank testów  ׀  przetargi  ׀  księga gości  ׀

  - AKTUALNOŚCI

  - KOMITET HONOROWY
     budowy sali gim. 

  - LAUREACI 

  - SUKCESY UCZNIÓW 

  - KRONIKA

  - DZIENNIK   

  - SAMORZĄD

  - UCZNIOWIE

  - DYREKCJA

  - NAUCZYCIELE

  - HISTORIA

  - HISTORIA WWW

  - ZOŚKA 2014

  - OTRZĘSINY

  - FESTIWAL

  - POKAZ TALENTÓW

  - RAJD I KLAS

  - NASZE PROJEKTY

  - FINGERBOARD

  - KANAŁ-YOUTUBE

  - O NAS W MEDIACH

  - REPORTER

  - JĘZYK POLSKI

  - JĘZYK ANGIELSKI

  - JĘZYK FRANCUSKI

  - JĘZYK NIEMIECKI

  - MATEMATYKA 

  - INFORMATYKA

  - WYCIECZKI

  - SPORT

  - BIBLIOTEKA

  - KOŁO EKOLOGICZNE

  - PCK

  - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

  - BANK TESTÓW

  - DOKUMENTY

  - PRZETARGI

 
Movie1


AKTUALNOŚCI

ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ NASZEGO GIMNAZJUM
 w roku szkolnym 2014/2015 rozpoczynamy już 3 lutego 2014.
Zapraszamy do naszej szkoły.

Folder promujący nasze gimnazjum.
Podanie.

 241 || Egzaminy Gimnazjalne…

Dzisiaj 23 kwietnia 2014r., od części humanistycznej rozpoczął się Egzamin Gimnazjalny.
Uczniowie pisali o godz. 900 egzamin z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie, o godzinie 11
00 z  języka polskiego.
Jutro część matematyczno przyrodnicza, a pojutrze języki nowożytne.
Młodzież naszej szkoły jest bardo dobrze przygotowana do pisanie tego pierwszego, ważnego w ich życiu egzaminu. Ich wyniki będą decydować o wyborze szkoły średniej.
Trzymam za Was mocno kciuki!!!

 Środa 19.23.2014 || Dodali: Janusz i Wacek

.
 240 || Pierwsza runda tegorocznej edycji konkursu fotograficznego ZOOMART rozstrzygnięta…

Do tegorocznej edycji konkursu fotograficznego ZOOMART przystąpiło siedmioro uczniów:
Jakub Wojtowicz 1a, Daria Gonet 2b,  Paulina Jakima 2b, Piotr Mól 2b, Paulina Myćka 2b, Dominika Sychta 2b, Iza Kapis 3a.

W pierwszej rundzie wykonali oni po 5 zdjęć w kategoriach:  krajobraz (miejski), makro (martwa natura), portret (kobieta), ruch (człowiek), noc (Sanok).

Różnice punktowe są bardzo niewielkie, co świadczy o wysokim i bardzo wyrównanym poziomie prac. Wszystko rozstrzygnie druga runda, której termin upływa 9 maja.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz klasyfikacji punktowej w dziale INFORMATYKA/ZOOMART 2014
Jury tanowią:
 - p. Dorota Bodnar – Foto - Dorota -
www.foto-dorota.pl
 - p. Piotr Kobiałka – FOTO - VIDEO - www.fotovideo.sanok.pl
Koordynatorek konkursu jest Joanna Smarzewska 3a.

 Sobota 19.04.2014 || Dodali: Janusz i Wacek

.
 239 || Kręcimy film! - Warsztaty filmowe w BWA…

W dniach 10 – 12 kwietnia 2014 r. grupa uczniów klasy 2b wzięła udział w trzydniowych warsztatach filmowych zorganizowanych przez BWA.
Pierwszy dzień warsztatów poświęcony był prezentacji teoretycznych zagadnień związanych z powstawaniem materiału filmowego.
Prowadzący warsztaty p. Andrzej Rusin z Kinoteatru Projekt z Lublina w bardzo interesujący sposób zapoznał uczestników z tajnikami tworzenia filmu od pomysłu do gotowego produktu końcowego. Teoria wsparta była przykładami filmów krótkometrażowych. Młodzież próbowała również swoich sił tworząc projekty scenariuszy i odgrywając sceny.
W drugim dniu uczestnicy przedstawili własne synopsisy – dopracowane streszczenia zawierające podstawowe informacje dotyczące przyszłego filmu: pomysł, scenerię, bohaterów, strukturę historii oraz jego przesłanie. Zaprezentowali również storyboardy, czyli graficzne przedstawienia poszczególnych ujęć i scen filmu.
Następnie wyłoniono najbardziej interesujący projekt i po zapoznaniu się z najważniejszymi zasadami związanymi z organizacją produkcji, przystąpiono do prób i pierwszych nagrań.
Ostatni – trzeci dzień w całości poświecony został realizacji wybranej etiudy. Do realizacji wybrany został projekt autorstwa Filipa Ziarko, który od lat interesuje się tematyką filmową i ma za sobą udane pierwsze amatorskie próby. Mimo przejmującego zimna (część scen kręcona była w plenerach), młodzież dzielnie starała się sprostać powierzonym zadaniom aktorskim i realizatorskim. Ostateczny efekt okazał się imponujący, o czym można było przekonać się jakiś czas później, po zmontowaniu materiału.
Całość przedsięwzięcia wzbudziła ogromne zainteresowanie zgromadzonych, którzy wyrazili przekonanie, że udział w warsztatach wzbogacił ich wiedzę na temat technicznej strony powstawania filmu, zaś możliwość zrealizowania własnych pomysłów - scenariuszy etiud filmowych, zaostrzyła apetyt na podążanie ścieżką filmu.
Uczestnicy warsztatów wyrazili gorące podziękowanie p. Andrzejowi Rusinowi za wspaniałą atmosferę i cenne wskazówki towarzyszące powstawaniu ich dzieł.
Serdeczne podziękowania kierowane są również do p. Sławomira Woźniaka – dyrektora BWA, za zorganizowanie warsztatów i umożliwienie uczestnictwa w nim uczniom Gimnazjum nr 2, mogących odtąd w bardziej świadomy sposób realizować swoje pasje.

 Piątek 18.04.2014 || Dodała: Beata

.
 238 || Konkurs na kartkę wielkanocną…

Jednym z konkursów organizowanych w naszej szkole, dotyczącym zbliżających się świąt był konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną wykonaną dowolną techniką komputerową.

Do konkursu zgłoszone zostały trzy prace:
Izabeli Skotnickiej, Oliwii Lipińskiej i Izabeli Kapis.
Gratulujemy.

O wynikach konkursu poinformujemy wkrótce.

 

 Piątek 18.04.2014 || Dodali: Janusz i Wacek

.
 239 || Pisanki wielkanocne…

W dniach 31.03 - 4.04.2014r. w sali nr 7 można było podziwiać pisanki wielkanocne wykonane na zajęciach artystycznych przez uczniów wszystkich klas drugich i trzecich, oraz kilku pierwszoklasistów. Wykorzystano różne techniki plastyczne, m.in. wyklejanka, collage, decoupage, quilling, wydrapywanka, mozaika.
Niektóre prace do złudzenia przypominały słynne jajka Faberge.
Młodzież wykazała się wyjątkową inwencją twórczą i zaangażowaniem - chętnie przekazując swe dzieła sztuki na cel charytatywny.

 Czwartek 17.04.2014 || Dodała: Gabriela

.
 237 ||Wyniki konkursu „6 w rozumie” dla klas VI Szkoły Podstawowej…

Zwycięzcy tegorocznej edycji w kategorii klas szóstych szkół podstawowych to:
I miejsce i tytuł MISTRZYNI MATEMATYKI uzyskała uczennica klasy 6a Szkoły Podstawowej nr 2 w Sanoku KATARZYNA SWORST, która w sumie zdobyła – 54 pkt.
II miejsce: WOJCIECH TOKARZ z klasy 6a Szkoły Podstawowej nr 2 w Sanoku – 48 pkt.
III miejsce: WIKTOR SZUL z klasy 6a Szkoły Podstawowej nr 2 w Sanoku – 46 pkt.
Z wynikami wszystkich uczestników finału można zapoznać się w dziale MATEMATYKA.
Wszyscy uczniowie otrzymają pamiątkowe dyplomy. O terminie rozdania nagród poinformujemy na stronie internetowej naszej szkoły. Dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!
 

 Czwartek 17.04.2014 || Dodały: nauczycielki matematyki

.
 236 || UNI-GIM rozstrzygnięty…

Dnia 15 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i pucharów trzem najlepszym drużynom szkolnego turnieju unihokeja UNI-GIM.
Podsumowania i wręczenia nagród dokonał Pan dyrektor Robert Zoszak.
Sportowa rywalizacja trwała 3 miesiące, wzięło w niej udział 8 drużyn, 28 zawodników, rozegrano 40 meczów, w których strzelono 512 bramek.
Królem strzelców został Łukasz Nowakowski (3a) - zdobywca 57 bramek.


Klasyfikacja końcowa:
 1 - Klub Hokejowy G2 Sanok
 2 - Pogrom
 3 - Uszy Pająka
 4 - Dzikie Flądry
 5 - Staszki
 6 - Węgierski Cosmos Poraż
 7 - Terminatorzy
 8 - Black Dragons
Gratulacje dla Klubu Hokejowego G2 Sanok za zajęcie I miejsca oraz dla pozostałych drużyn za grę fair-play.
Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w II edycji turnieju UNI-GIM już w przyszłym roku szkolnym.
 

 Czwartek 17.04.2014 || Dodała: Sebastian

.
 235 || Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w Pływaniu…

W dniu 8.04.2014r. odbyły się Półfinały Wojewódzkie Gimnazjady w Pływaniu w Ustrzykach Dolnych.
Naszą szkołę reprezentowały tylko dziewczyny w składzie: Julia Charchalis 1a, Zofia Zoszak 3a, Paulina Florczak 1b, Louiz Niemczyk 1b, Angelika Klepacz 1b i Katarzyna Jakieła 3a, które zajęły IX miejsce w sztafecie 6x50m stylem dowolnym.
Znakomicie zaprezentowała się Julia Charchalis, która zajęła III miejsce w konkurencji indywidualnej 50m stylem dowolnym (czas 0:33,95) oraz Zofia Zoszak, która w tej samej konkurencji zajęła V miejsce (czas 0:37,28).
Opieka i przygotowanie: Beata Fedyń i Jan Mazur.

 Poniedziałek  14.04.2014 || Dodała: Beata

.
 234 || Notatka uczennicy G2 z zeszytu do religii na temat rekolekcji:…

„Szkolne rekolekcje wielkopostne odbyły się w dniach 7-8 kwietnia. Prowadził je ksiądz Tomasz Stec.
W ramach rekolekcji obejrzeliśmy w szkole wraz z wychowawcami film „Bezcenny dar”. Opowiada on historię mężczyzny – Jasona, który przeszedł swoim życiu wielką przemianę i stał się bardzo wartościowym człowiekiem.
Dziadek Jasona zmarł i zostawił po sobie spadek (był bardzo bogaty, tak jak reszta rodziny), który po części miał odziedziczyć jego wnuk. Musiał jednak najpierw poznać naprawdę wartościowe rzeczy w życiu, takie jak: praca, rodzina, przyjaźń, pomoc innym.
Jasonowi udało się poznać te wartości, ponadto spotkał na swej drodze życia Emily- chorą dziewczynkę, która odegrała w jego życiu ważną rolę. Stał się lepszym człowiekiem, otrzymany spadek przeznaczył na budowę ośrodka, który nazwał „Dom Emilly” – na cześć dziewczynki, która zmarła chora na białaczkę.
Podczas pierwszego dnia rekolekcji, ksiądz opowiadał nam o wartości sakramentów świętych, przede wszystkim o spowiedzi, którą powinniśmy traktować poważnie i odpowiednio się do niej przygotować. Wspólnie z nim przeanalizowaliśmy również słowa Modlitwy Pańskiej i zastanowiliśmy się nad ich sensem. Uczestniczyliśmy we mszy świętej, do której oprawę liturgiczna przygotowała Siostra Elżbieta z grupą uczennic.
Drugiego dnia przeżyliśmy piękną Drogą Krzyżową, podczas której widzieliśmy fragmenty „Pasji”- męki Jezusa i usłyszeliśmy rozważania. Również mogliśmy zobaczyć przedstawienie „Sumienie gimnazjalisty” przygotowane przez naszych młodszych kolegów. Zostały w nim zaprezentowane sytuacje z życia codziennego młodego człowieka i rola sumienia u każdego z nas.
Ksiądz rekolekcjonista mówił także o niebezpieczeństwach jakie czyhają na nas w Internecie, m.in. na Facebooku. Przestrzegał nas przed głupimi zachowaniami i bezmyślnym wstawianiem zdjęć czy pisaniem informacji, które mogą zagrozić naszej prywatności.
Dowiedzieliśmy się też, aby uważać na to co nosimy na sobie – amulety, talizmany, wisiorki, ponieważ mogę mieć one złe znaczenie, niezgodne z wartościami religijnymi.

Bardzo podobały mi się tegoroczne rekolekcje i uważam, że były naprawdę wartościowe.
Ksiądz głosił piękne nauki, które na pewno zapadną w naszych sercach na długo i będą naszą pomocą w życiu”.
 

 Poniedziałek  14.04.2014 || Dodała: Marta

.
 233 ||  Rocznica katastrofy smoleńskiej…

Mija kolejna rocznica katastrofy smoleńskiej.
W rozmowach z uczniami przypomnieliśmy tamte wydarzenia.
10 kwietnia 2010 r. o godz. 8.41 samolot Tu-154M z delegacją udającą się na obchody 70-lecia zbrodni katyńskiej rozbił się pod Smoleńskiem. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński, jego żona i wielu wysokich rangą urzędników państwowych i dowódców wojskowych.

 

 Czartek 10.04.2014 || Dodał: Adam

.
 232 ||  "Kennst du die deutschsprachigen Länder?"…

Uczennica klasy 3a Klaudia Szczepek po raz kolejny odniosła sukces w konkursie językowym.
Tym razem wyróżniona została w konkursie z j. niemieckiego "Kennst du die deutschsprachigen Länder?" organizowanym przez Zespół Szkół nr 2 w Sanoku.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 Środa 9.04.2014 || Dodała: Mariusz

.
 231 ||  Konkurs „Papież- Wielki Pielgrzym” w Gimnazjum w Zagórzu…

19 marca w Gimnazjum w Zagórzu odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o bł. Janie Pawle II pod hasłem „Papież – Wielki Pielgrzym”.
Nasze gimnazjum reprezentowało dwoje uczniów: Dominika Kucharska z kl.3b i Łukasz Dziadosz z kl.2c. Dnia 4 kwietnia na uroczystej akademii, zorganizowanej z okazji rocznicy śmierci Papieża, zostały ogłoszone wyniki oraz wręczone nagrody. Dominika wykazała się największą wiedzą i zdobyła pierwsze miejsce, zaś Łukasz zajął miejsce siódme.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody – najnowsze albumy i książki tematycznie związane z bohaterem konkursu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 

 Środa 9.04.2014 || Dodała: Marta

.
 230 ||   Zebrania z Rodzicami…


Zgodnie z § 9 ust. 16 pkt. 1 Statutu Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku

 w dniu 9 kwietnia 2014 r. (tj. środa) zebrania z Rodzicami uczniów klas I, II, III  –  wg. następującego  harmonogramu:

Godzina 1700 Godzina 1700 Godzina  1700
Klasa Sala Klasa Sala Klasa Sala

1a

9

2a

8

3a

5

1b

18

2b

2

3b

6

1c

27

2c

3

3c

4

2d

7

3d

20


 

 Poniedziałek4.04.2014 || Dodał: Dyrektor

.
 229 ||  XIII Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy ”Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”…

22 kwietnia 2014r. odbył się IV wojewódzki etap XIII Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego ”Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”.
Konkurs odbył się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, a przygotowany był przez jego zeszłorocznych laureatów.
Po etapach: szkolnym, gminnym i parkowym do etapu wojewódzkiego przystąpiła młodzież gimnazjalna. Każdą szkołę reprezentowała 4 osobowa drużyna. W skład naszego gimnazjum wchodzili: Michalina Bryndza, Miłosz Gratkowski, Aleksandra Jodłowska i Dominika Kucharska.
Zajęli oni zaszczytne 4 miejsce.
Oficjalne rozpoczęcie konkursu nastąpiło po uroczystym powitaniu wszystkich uczestników i nauczycieli przez dyrektora Zespołu Parków Krajobrazowych w Przemyślu Tadeusza Krokera i Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego Tadeusza Pióro.
Dodatkową atrakcja był występ zespół hejnalistów „Tropem Wilka” z Zespołu Szkół Leśnych w Lesku z dyrektor Jadwigą Szylak.
I część konkursu polegała, na rozwiązaniu testu składającego się z 25 pytań, w czasie 45 minut. II część – rozpoznawanie chronionych gatunków roślin i zwierząt. O zwycięstwie decydowała suma punktów wszystkich zawodników z drużyny z obu części konkursu.
Konkurs składał się z 4 etapów organizowanych przy udziale administracji parków krajobrazowych oraz koordynatorów z gmin, których szkoły zgłosiły swój udział. Zwycięska drużyna V-ogólnopolskiego etapu zakwalifikowała się drużyna z Zespołu Szkół w Narolu, będzie reprezentować województwo podkarpackie na etapie ogólnopolskim, który odbędzie się w dniach 26-30 maja w Juracie.
Wysokie, zaszczytne IV miejsce to zasłużony sukces naszych uczniów.
Zwycięzcom gratulujemy.
Konkurs na najwyższym poziomie, iście sportowa rywalizacja najlepszych z najlepszymi.
 

 Poniedziałek4.04.2014 || Dodała: Maria

.
 228 ||  Zawody w bilarda…

28 marca w naszej szkole odbyły się uczniowskie zawody w bilarda.
Każdy, kto raz spróbował „zabawy” przy zielonym stole wie, że ta gra wciąga. Nasi uczniowie zapoznali się z przepisami i tajnikami gry, która przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze.
Sędzia Alan Dąbrowiedzki czuwał nad przestrzeganiem regulaminu i służył fachową pomocą.
Po 2 dniowych zawodach wyłoniono zwycięzcę: Mateusza Michałowicza z klasy 3b
Wyróżnienie otrzymali: Kamila Szczepanik, Elwira Fabian, Oliwia Pastuszczak, Alan Dąbrowiecki, Damian Filipczak, Damian Malchar, Maciej Moskal, Marcin Kleban, Dominik Uznański.
Zawody te wzbudzały wiele pozytywnych emocji. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie nagrody.

 Piątek 4.04.2014 || Dodała: Maria

.
 227 || II edycji konkursu na Najlepszego Anglistę w powiecie sanockim …

27 marca 2014 r. w Urzędzie Miasta odbyło się wręczenie nagród i dyplomów w II edycji konkursu na Najlepszego Anglistę w powiecie sanockim.
Konkurs zorganizowało Gimnazjum nr 1 w Sanoku a patronat honorowy objął Burmistrz Sanoka dr Wojciech Blecharczyk. To on właśnie wręczył nagrody i dyplomy laureatom i finalistom konkursu.
Nasi uczniowie którzy zajęli czołowe lokaty w wyżej wymienionym konkursie również uczestniczyli w uroczystości.
Warto nadmienić, że w konkursie wzięło udział 151 uczniów z 11 szkół gimnazjalnych z naszego powiatu, spośród których wyłoniono czterech finalistów i czterech laureatów. Wśród nich znaleźli się Małgorzata Gorczyńska z klasy 3b (laureat), Hubert Rybka z klasy 2b (finalista) oraz Jakub Hajduk z klasy 1a (finalista).
Wyróżnienia otrzymali również Aleksandra Jodłowska (3b), Joanna Wicik (2b), Dominik Frydryk (2a) oraz Julia Charchalis (1a).
Wszystkim laureatom, finalistom, wyróżnionym i uczestnikom serdecznie gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.
 

 Środa 2.04.2014 || Dodała: Magda

.
 226 || „XX Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży” - debata uczniowska …

W poniedziałek 31.03.2014 r. w naszym gimnazjum odbyła się debata uczniowska na temat „Młodzi aktywni? Co zrobić, żeby sanocka młodzież brała udział w wyborach i życiu społecznym?”.
Uczestniczyli w niej przedstawiciele wszystkich klas, a także zaproszeni goście: Zastępca Burmistrza ds. Społecznych i Oświaty p. Marian Kurasz, Przewodniczący Komisji Oświaty Kultury Sportu i Turystyki p. Maciej Bluj, dyrektor szkoły p. Robert Zoszak, nauczyciele – p. Marzena Brejta, Adam Wal, uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. K. Adamieckiego w Sanoku, przedstawiciele Związku Strzeleckiego „Strzelec” i Koła Caritas.
Debata była elementem projektu „XX Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży”, organizowanego przez Kancelarię Sejmu RP, MEN i CEO. W naszej szkole została przygotowana przez zespół uczniów: Aleksandrę Marczak z klasy 3a i Julię Charchalis z klasy 1a. Uczniowie pracowali pod opieką nauczyciela historii i wos p. Adama Wala.
Celem debaty było wypracowanie pomysłów na to, co i jak możemy zrobić, żeby sanocka młodzież chętniej chodziła na wybory i angażowała się w życie społeczne.
Uczniowie mieli możliwość przedstawienia swoich argumentów, wysłuchali również opinii zaproszonych gości, którzy położyli szczególny nacisk na odpowiedzialność za losy kraju i wagę głosu, którym dysponuje wyborca.
Podsumowując debatę uczestnicy zaproponowali działania, które ich zdaniem mogłyby wpłynąć na poprawę frekwencji wyborczej, zwłaszcza wśród ludzi młodych.
 

 Wtorek 1.04.2014 || Dodał: Adam

.
 225 || Matematyka nie taka straszna…

Przekonują nas o tym trzy uczennice naszego gimnazjum: Klaudia Jagielska i Daria Wielgosz z klasy 1a oraz Joanna Wicik z klasy 2b, które zakwalifikowały się do finału Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea.
Konkurs zorganizowała Grupa Uczelni Vistula, Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 i Liceum Ogólnokształcące Meridian. Minister Edukacji Narodowej objęła wydarzenie patronatem honorowym.
Finał odbył się 28 marca 2014 r. Finaliści musieli rozwiązać 30 zadań o różnym stopniu trudności w ciągu 90 minut. W celu odstresowania przed konkursem dziewczęta miały okazję zwiedzić Warszawę, a w szczególności Operę Narodową, Teatr Wielki oraz starówkę miasta.
Wyjazd był ciekawy, udany i pełen wrażeń! Teraz już tylko z niecierpliwością oczekujemy na wyniki, które ukażą się 14 kwietnia 2014 r.
 

 Wtorek 1.04.2014 || Dodała: Sabina

.
 224 || UNI-GIM III runda...

Wyniki:
O miejsce I-IV
1. KLUB HOKEJOWY G2 SANOK-POGROM 9:3
Bramki: Bodziak-7, Romańczyk-2, Wolanin-2, Nowakowski-1

2. USZY PAJĄKA-DZIKIE FLĄDRY 10:9
Bramki: Kleban-7, Uznański-3, Duduś-8, Gładysz-1

3. KLUB HOKEJOWY G2 SANOK-DZIKIE FLĄDRY 5:0 (walkower)

4. USZY PAJĄKA-POGROM 3:15
Bramki: Uznański-3, Nowakowski-7, Wolanin-8

O miejsce V-VIII
1. STASZKI-WĘGIERSKI COSMOS PORAŻ 6:6
Bramki: Dziedzic-6, Balazs-4, Suchyna-2

2. BLACK DRAGONS-TERMINATORZY 5:11
Bramki: Kłodowski-3, Matuszek-2, Gąska-8, Bieniek-3

3. STASZKI-TERMINATORZY 8:5
Bramki: Dziedzic-4, Osękowski-4, Żubryd-4, Lewicki-1

4. WĘGIERSKI COSMOS PORAŻ-BLACK DRAGONS 7:6
Bramki: Balas-4, Pasczyński-3, Kłodowski-4, Matuszek-2

 Poniedziałek 1.04.2014 || Dodał: Sebastian

.
 223 || Szachowa sobota w G4

W dniu 29 marca 2014 r. w Gimnazjum nr 4 w Sanoku rozegrano Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Sanoka.
Po oficjalnym otwarciu turnieju przez p. Irenę Penar oraz p. Grzegorza Korneckiego 26 zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjów przystąpiło do rywalizacji. Każdy z uczestników rozegrał 7 partii trwających po 15 minut dla jednego zawodnika. Turniej rozgrywano systemem szwajcarskim, który kojarzy zawodników uwzględniając ich rankingi oraz wyniki z poszczególnych partii. Nad przebiegiem turnieju zgodnym z przepisami PZSzach czuwał p. Marek Kielar.
Po rozegraniu 7 rund wyłoniono zwycięzców w każdej z kategorii wiekowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 1a. 4 miejsce przypadło Bogdanowi Marczakowi, a na 8 pozycji uplasował się Jakub Wojtowicz.
Opiekun: p. Kinga Zoszak
 

 Poniedziałek 31.03.2014 || Dodała: Kinga

.
 222 ||"Moja przygoda w kosmosie"

27.03.2014r. odbyło się podsumowanie, a zarazem otwarcie wystawy Przeglądu Twórczości Dziecięcej Plastyka, którego tematem była "Moja przygoda w kosmosie".
Organizatorem konkursu był ODK Puchatek w Sanoku. Wpłynęło ponad 190 prac z dwudziestu szkół i ośrodków oświatowych z miasta i gminy Sanok.
Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły - Alina Skarbowska z klasy 3a.
Serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów artystycznych!
 

 Poniedziałek 31.03.2014 || Dodała: Gabriela

.
 221 || Dzień Otwarty…


Nauczyciele Gimnazjum nr2 im. Królowej Zofii w Sanoku
zapraszają rodziców na Dzień Otwarty w dniu 31.03.2014r.
W godz. od 1700 do 1800
podczas indywidualnych rozmów z uczącymi
można uzyskać informacje na temat postępów w nauce,
frekwencji i zachowania swoich dzieci.
Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców.
 

 Czwartek  27.02.2013   ||     Dodał: Dyrektor
.

 
Sanockie szkoły
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 6
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 4
I Liceum Ogólnokszałcące
II Liceum Ogólnokszałcące
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół nr 3
Zespół Szkół nr 4
Zespół Szkół nr 5 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja