od 1 września 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 8 w Sanoku --- ZAPRASZAMY  
׀  dokumenty  ׀  e-dziennik  ׀  plan lekcji  ׀  nasze innowacje  ׀  programy i wymagania edukacyjne  ׀  ważne druki  ׀  konsultacje nauczycieli  ׀  kontakt  ׀

  - AKTUALNOŚCI

  DLA UCZNIÓW

  - UCZNIOWIE

  - SAMORZĄD

  - KONKURSY

  - LAUREACI

  - SUKCESY UCZNIÓW

  - GALERIA G2

  - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

  - PROJEKTY EDUKACYJNE

  DLA RODZICÓW

  - ZAPISY DO SZKOŁY

  - RADA RODZICÓW

  - E-DZIENNIK   

  - KONSULTACJE
                  NAUCZYCIELI   

  - PLAN LEKCJI   

  - KONTAKT   

  O NAS

  - HISTORIA SZKOŁY

  - DYREKCJA

  - GRONO PEDAGOGICZNE

  - PEDAGOG i PSYCHOLOG

  - BIBLIOTEKA

  - KRONIKA WYDARZEŃ

  - KANAŁ-YOUTUBE

  - O NAS W MEDIACH

  - HISTORIA WWW

  - DYŻURY NAUCZYCIELI

  EDUKACJA

  - JĘZYK POLSKI

  - HISTORIA

  - JĘZYKI OBCE

  - MATEMATYKA 

  - INFORMATYKA
      - Dzień Otwarty
      - Regulamin pracowni
      - Galeria MISTRZÓW
      - Liga Mistrzów
                      Informatyki

           -- klasyfikacja
           -- Liga MWI
           -- Liga MSP
           -- Liga MGS
      - ZoomArt - konkurs
           -- fotograf ROKU
           -- wyniki 2015
           -- wyniki 2014
           -- wyniki 2013
           -- wyniki 2011
           -- wyniki 2010
           -- wyniki 2009
      - Reporter
      - Konkursy i Olimpiady
      - Ćwiczenia
      - Technika
           -- konkurs BRD
      - Archiwum


  - SPORT

  NASZE DZIAŁANIA

  - PROGRAMY I PROJEKTY

  - WOLONTARIAT

  - EKOLOGIA

  - PCK

  - CYFROWOBEZPIECZNI

  - OTRZĘSINY

  - POKAZ TALENTÓW

  - KLUB MIŁOŚNIKÓW
                       FILMOWYCH

  - GAZETKA ZOŚKA

  - WYCIECZKI





 
Movie1

LIGA MISTRZÓW SZYBKIEGO PISANIA

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku


RUNDA I - od 30.11. do 18.12.2015 r.


Klasyfikacja Generalna - 10 najlepszych w szkole - 2015/2016
Imię i Nazwisko Klasa

LMSP

runda I

LMSP

runda II

Punkty Miejsce
Laura Czyż 3c - gr. 1 150* (259)   11 I
Wiktoria Stasiak 2a - gr. 2 156   10 II
Kacper Piątek 3b - gr. 1 166* (287)   9 III
Dawid Ciupka 1a - gr. 1 175   8 IV
Krzysztof Barnuś 1a - gr. 2 186   7 V
Wojciech Tokarz 2a - gr. 2 193   6 VI
Karina Bolanowska 2b - gr. 1 195   5 VII
Wiktoria Królicka 2d - gr. 1 198   4 VIII
Luana Iervolino 2d - gr. 1 201   3 IX
Wiktor Podraza 2c - gr. 1 204   2 X
* uwzględniając współczynnik przeliczeniowy czyli ilość linii w tekście
(klasy 1 i 2 miały 11 linii, a klasy 3 miały 19 linii - współczynnik wynosi 0,58)

Klasyfikacja Klas Pierwszych - 5 najlepszych w klasie - 2015/2016
Imię i Nazwisko Klasa

LMSP

runda I

LMSP

runda II

Punkty Miejsce
Dawid Ciupka 1a - gr. 1 175   8 I
Kacper Najdecki 1a - gr. 1 242   1 II
Sebastian Gyurko 1a - gr. 1 289   1 III
Miłosz Szmyd 1a - gr. 1 295   1 IV
Weronika Być 1a - gr. 1 297   1 V
Krzysztof Barnuś 1a - gr. 2 186   7 I
Mateusz Koczera 1a - gr. 2 218   1 II
Arkadiusz Karasiewicz 1a - gr. 2 261   1 III
Patryk Wojtyna 1a - gr. 2 263   1 IV
Patrycja Gawron 1a - gr. 2 280   1 V
Ewa Drwal 1b - gr. 1 217   1 I
Gabriel Jatczyszyn 1b - gr. 1 228   1 II
Kamil Dubiel 1b - gr. 1 246   1 III
Izabela Brejta 1b - gr. 1 262   1 IV
Jakub Matuszek 1b - gr. 1 273   1 V
Patrycja Tokarska 1b - gr. 2 200   1 I
Zuzanna Morawska 1b - gr. 2 222   1 II
Radosław Rudy 1b - gr. 2 232   1 III
 Paulina Sobolak 1b - gr. 2 246   1 IV
Michał Piszko 1b - gr. 2 255   1 V
Natalia Czopor 1c - gr. 1 269   1 I
Gabriela Wojtanowicz 1c - gr. 1 272   1 II
Maria Bańkowska 1c - gr. 1 374   1 III
Dawid Dadaś 1c - gr. 1 382   1 IV
Daniel Ozubko 1c - gr. 1 471   1 V

Klasyfikacja Klas Drugich - 5 najlepszych w klasie - 2015/2016
Imię i Nazwisko Klasa

LMSP

runda I

LMSP

runda II

Punkty Miejsce
Wiktor Borowski 2a - gr. 1 239   1 I
Rafał Kamiński 2a - gr. 1 256   1 II
Dominik Przyboś 2a - gr. 1 268   1 III
Wojciech Grządziel 2a - gr. 1 300   1 IV
Karolina Koczera 2a - gr. 1 324   1 V
Wiktoria Stasiak 2a - gr. 2 156   10 I
Wojciech Tokarz 2a - gr. 2 193   6 II
Daria Twardy 2a - gr. 2 238   1 III
Zuzanna Zarzyka 2a - gr. 2 244   1 IV
Natalia Bukład 2a - gr. 2 245   1 V
Karina Bolanowska 2b - gr. 1 195   5 I
Julia Futyma 2b - gr. 1 213   1 II
Gabriela Langenfeld 2b - gr. 1 233   1 III
Zuzanna Dżugan 2b - gr. 1 254   1 IV
Anna Bednarz 2b - gr. 1 262   1 V
Wiktor Podraza 2c - gr. 1 204   2 I
Adrian Poźniak 2c - gr. 1 285   1 II
Urszula Jasion 2c - gr. 1 287   1 III
Wiktoria Jatczyszyn 2c - gr. 1 312   1 IV
Mateusz Baran 2c - gr. 1 402   1 V
Wiktoria Królicka 2d - gr. 1 198   4 I
Luana Iervolino 2d - gr. 1 201   3 II
Wiktor Dżugan 2d - gr. 1 231   1 III
Patryk Haduch 2d - gr. 1 248   1 IV
Julia Dziadosz 2d - gr. 1 267   1 V

Klasyfikacja Klas Trzecich - 5 najlepszych w klasie - 2015/2016
Imię i Nazwisko Klasa

LMSP

runda I

LMSP

runda II

Punkty Miejsce
Aleksandra Dubis 3a - gr. 1 365   1 I
Rafał Huta 3a - gr. 1 385   1 II
Angelika Ciupka 3a - gr. 1 420   1 III
Klaudia Jagielska 3a - gr. 1 456   1 IV
Julia Charchalis 3a - gr. 1 459   1 V
Mateusz Brojek 3a - gr. 2 369   1 I
Mateusz Tatarski 3a - NI 370   1 II
Karolina Gęsicka 3a - NI 384   1 III
Patryk Pomykała 3a - gr. 2 394   1 IV
Maja Longawa 3a - gr. 2 409   1 V
Kacper Piątek 3b - gr. 1 287   9 I
Natalia Gurgacz 3b - gr. 1 401   1 II
Kacper Gąsior 3b - NI 401   1 III
Aleksandra Pietrow 3b - gr. 1 413   1 IV
Anna Krzyżanowska 3b - gr. 1 418   1 V
Laura Czyż 3c - gr. 1 259   11 I
Konrad Piegdoń 3c - gr. 1 362   1 II
Damian Kopczyk 3c - gr. 1 391   1 III
Rafał Gawlak 3c - gr. 1 411   1 IV
Marta Lisowska 3c - gr. 1 434   1 V

 
 
G2 to już historia od:
Sanockie szkoły
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 6
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 4
I Liceum Ogólnokszałcące
II Liceum Ogólnokszałcące
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół nr 3
Zespół Szkół nr 5


 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja