od 1 września 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 8 w Sanoku --- ZAPRASZAMY  
׀  dokumenty  ׀  e-dziennik  ׀  plan lekcji  ׀  nasze innowacje  ׀  programy i wymagania edukacyjne  ׀  ważne druki  ׀  konsultacje nauczycieli  ׀  kontakt  ׀

  - AKTUALNOŚCI

  DLA UCZNIÓW

  - UCZNIOWIE

  - SAMORZĄD

  - KONKURSY

  - LAUREACI

  - SUKCESY UCZNIÓW

  - GALERIA G2

  - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

  - PROJEKTY EDUKACYJNE

  DLA RODZICÓW

  - ZAPISY DO SZKOŁY

  - RADA RODZICÓW

  - E-DZIENNIK   

  - KONSULTACJE
                  NAUCZYCIELI   

  - PLAN LEKCJI   

  - KONTAKT   

  O NAS

  - HISTORIA SZKOŁY

  - DYREKCJA

  - GRONO PEDAGOGICZNE

  - PEDAGOG i PSYCHOLOG

  - BIBLIOTEKA

  - KRONIKA WYDARZEŃ

  - KANAŁ-YOUTUBE

  - O NAS W MEDIACH

  - HISTORIA WWW

  - DYŻURY NAUCZYCIELI

  EDUKACJA

  - JĘZYK POLSKI

  - HISTORIA

  - JĘZYKI OBCE
      - j. francuski
      - konkursy

           -- Easy as ABC
                  --- wyniki i zadania

           -- English can be fun
           -- Warto znać

           -- Le francais - C'est
                                      facile!

           -- Deutsch macht Spaß
                  --- wyniki i zadania

      - wycieczki zagraniczne
      - obóz językowy
      - wymiana młodzieży
      - nasze talenty
      - innowacje językowe

  - MATEMATYKA 

  - INFORMATYKA

  - SPORT

  NASZE DZIAŁANIA

  - PROGRAMY I PROJEKTY

  - WOLONTARIAT

  - EKOLOGIA

  - PCK

  - CYFROWOBEZPIECZNI

  - OTRZĘSINY

  - POKAZ TALENTÓW

  - KLUB MIŁOŚNIKÓW
                       FILMOWYCH

  - GAZETKA ZOŚKA

  - WYCIECZKI

 
Movie1

OBÓZ JĘZYKOWY

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w SanokuObóz Językowy w Myczkowcach - 17-19.06.2017 r…

 

Rozpoczął się rok szkolny, a my myślami wracamy do tego co miłe, zabawne, beztroskie.

Z przyjemnością przypominamy sobie OBÓZ JĘZYKOWY, który odbył się w dniach 17 – 19.06.2017r.

Celem obozu było doskonalenie umiejętności językowych przez zabawę.

Uczniowie wykonywali ciekawe zadania, brali udział w wielu konkurencjach.

Zwycięstwo odniosła grupa „NIEBIESKA” w składzie: Jagoda Matuła, Patrycja Tokarska, Nikola Malinowskai Joanna Piech. Drugie miejsce zajęła grupa „CZERWONA” w składzie: Weronika Być, Karina Dymnicka, Paulina Jaklik, Gabriela Daszyk i Mateusz Marynowski. "Niebiescy" pokonali "Czerwonych" tylko jednym punktem!

!!!  GRATULUJEMY OBU GRUPOM  !!!

Największą atrakcją obozu był wypoczynek nad Jeziorem Solińskim: skoki na linie, zjazd tyrolką, pływanie rowerkami wodnymi i pontonem.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmiku zamieszczonego na naszym kanale YouTube.

 


Obóz Językowy w Myczkowcach - 12.05.2016 r…

 

Jak co roku w czerwcu uczniowie naszego Gimnazjum uczestniczyli w obozie językowym w Myczkowcach w Harcerskim Ośrodku "BERDO".

Podczas obozu 43 uczniów pod okiem pań Agaty Ostrowskiej, Izydory Rydosz, Anny Gładysiewicz i Marii Trzeciak „szlifowało” język angielski, niemiecki oraz francuski.

Przez dwa dni wykonywali różnorodne zadania w grupach: rozwiązywali krzyżówki, rebusy, quizy i testy językowe. Uczestniczyli w konkurencjach sportowych, w trakcie których również rozwijali umiejętności językowe: czytanie, pisanie, mówienie.

Wieczorem, przy ognisku nastąpiła prezentacja własnoręcznie wykonanych przez obozowiczów maskotek poszczególnych drużyn.

W trzecim dniu, na zakończenie obozu nauczyciele wraz z uczniami wybrali się nad Solinę, gdzie atrakcją był zjazd na „tyrolce”. Dodatkowo nasi gimnazjaliści mieli okazję pospacerować, odpocząć oraz podziwiać walory turystyczne i przyrodnicze terenów otaczających Zalew Soliński. Przeszli również Koroną Zapory na drugą stronę zalewu, gdzie zjedli obiad i mogli zakupić pamiątkowe drobiazgi.

Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni z pobytu: pogoda dopisała, a nauka języków w terenie to dobry sposób na sprawdzenie swoich wiadomości i rozwijanie umiejętności językowych.


Obóz Językowy w Myczkowcach - 19.06.2015 r…

 

Jak co roku uczniowie...


Obóz Językowy w Myczkowcach - 13.06.2014 r…

 

Jak co roku uczniowie Gimnazjum nr 2 w Sanoku uczestniczyli w obozie językowym w Myczkowcach. Przez trzy dni przebywali na terenie Harcerskiego Ośrodka “BERDO”, który jest położony na skraju dużego kompleksu leśnego, posiada własną przystań i dobrze wyposażone zaplecze socjalne oraz sportowe. Komunikację ośrodka z miejscowością Myczkowce zapewnia łódź motorowa, będąca dużą atrakcją dla odwiedzających. Z ośrodka można podziwiać niewielką zaporę na rzece San, która jest „matką” dla Zalewu Solińskiego.
Podczas obozu uczniowie pod okiem nauczycieli „szlifowali” język angielski, niemiecki, a także hiszpański, rosyjski oraz francuski. Wykonywali różnorodne zadania w grupach: rozwiązywali krzyżówki, rebusy, quizy i testy językowe. Uczestniczyli w konkurencjach sportowych, w trakcie których również rozwijali umiejętności językowe: czytanie, pisanie, mówienie. Uczniowie mieli okazję również układać własne limeryki i stworzyć własną wersję „Lip Dub” do piosenki „Happy” Pharell’a Willams’a.
Pierwszego i drugiego dnia uczniowie klas I i II wykonywali różne zadania
z wybranych języków , a uczniowie klas III w ramach treningu sprawdzali i oceniali ich wiadomości. Wieczorem, przy ognisku nastąpiła prezentacja własnoręcznie wykonanych przez obozowiczów maskotek. Zadaniem uczniów było również przedstawienie maskotek w wybranym przez siebie języku.
Na zakończenie obozu nauczyciele wraz z uczniami wybrali się nad Solinę, gdzie atrakcją był zjazd na „tyrolce”. Dodatkowo nasi gimnazjaliści mieli okazję pospacerować, odpocząć oraz podziwiać walory turystyczne i przyrodnicze terenów otaczających Zalew Soliński. Przeszli również Koroną Zapory na drugą stronę zalewu, gdzie zjedli obiad i mogli zakupić kartki oraz inne pamiątkowe drobiazgi.
Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni z pobytu: pogoda dopisała, a nauka języków w terenie to dobry sposób na sprawdzenie swoich wiadomości i rozwijanie umiejętności językowych.


Obóz Językowy w Myczkowcach - 13.06.2013 r…

 

W dniach 5-7 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obozie językowym w Myczkowcach.

Uczestnicy przez dwa dni brali udział w licznych zadaniach i konkurencjach związanych z językiem angielskim i niemieckim ucząc się i bawiąc jednocześnie. Ostatni dzień przysporzył wszystkim największych emocji gdyż wybraliśmy się na zjazd tyrolką nad Solinę, a wycieczka była pełna niezapomnianych wrażeń i ciekawych atrakcji.


Obóz Językowy w Myczkowcach - 22.06.2012 r…

 

W dniach 13-15.06.2012 klasa 1b uczestniczyła w obozie językowym w Myczkowcach, gdzie uczniowie brali udział w grach i zabawach rozwijających umiejętności z języka angielskiego.

Wraz z nimi w obozie uczestniczyły dziewczyny z klasy 3e, które pomagały w przygotowaniu i sprawnym przeprowadzeniu wszystkich zadań.

Uczniowie byli podzieleni na pięć grup i rywalizowali ze sobą w różnych konkurencjach. Wszyscy uczestnicy obozowego konkursu otrzymali nagrody.

Na zakończenie każdy uczestnik miał okazję skorzystać z atrakcji parku linowego AKSU Tyrolka w Solinie.

Wszyscy świetnie się bawili!!!


 
 
G2 to już historia od:
Sanockie szkoły
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 6
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 4
I Liceum Ogólnokszałcące
II Liceum Ogólnokszałcące
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół nr 3
Zespół Szkół nr 5


 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja