od 1 września 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 8 w Sanoku --- ZAPRASZAMY  
׀  dokumenty  ׀  e-dziennik  ׀  plan lekcji  ׀  nasze innowacje  ׀  programy i wymagania edukacyjne  ׀  ważne druki  ׀  konsultacje nauczycieli  ׀  kontakt  ׀

  - AKTUALNOŚCI

  DLA UCZNIÓW

  - UCZNIOWIE

  - SAMORZĄD

  - KONKURSY

  - LAUREACI

  - SUKCESY UCZNIÓW

  - GALERIA G2

  - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

  - PROJEKTY EDUKACYJNE

  DLA RODZICÓW

  - ZAPISY DO SZKOŁY

  - RADA RODZICÓW

  - E-DZIENNIK   

  - KONSULTACJE
                  NAUCZYCIELI   

  - PLAN LEKCJI   

  - KONTAKT   

  O NAS

  - HISTORIA SZKOŁY

  - DYREKCJA

  - GRONO PEDAGOGICZNE

  - PEDAGOG i PSYCHOLOG

  - BIBLIOTEKA

  - KRONIKA WYDARZEŃ
          2017 - 2018
          2016 - 2017
          2015 - 2016
          2014 - 2015
          2013 - 2014
          2012 - 2013
          2011 - 2012
          2010 - 2011
          2009 - 2010
          2008 - 2009
          2007 - 2008
          2006 - 2007
          2005 - 2006
          2004 - 2005
          2003 - 2004
                ... - 2003

  - KANAŁ-YOUTUBE

  - O NAS W MEDIACH

  - HISTORIA WWW

  - DYŻURY NAUCZYCIELI

  EDUKACJA

  - JĘZYK POLSKI

  - HISTORIA

  - JĘZYKI OBCE

  - MATEMATYKA 

  - INFORMATYKA

  - SPORT

  NASZE DZIAŁANIA

  - PROGRAMY I PROJEKTY

  - WOLONTARIAT

  - EKOLOGIA

  - PCK

  - CYFROWOBEZPIECZNI

  - OTRZĘSINY

  - POKAZ TALENTÓW

  - KLUB MIŁOŚNIKÓW
                       FILMOWYCH

  - GAZETKA ZOŚKA

  - WYCIECZKI

 
Movie1


KRONIKA WYDARZEŃ - 2010 - 2011

 

 121 || VII Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów... || Dodała: Anna

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w VII edycji Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów, która w roku szkolnym 2011/2012 zostanie przeprowadzona w nowej, eksperymentalnej formule.

Zawody stopnia pierwszego, odbywające się dotychczas wyłącznie w systemie korespondencyjnym, będą rozbudowane o część testową. Do testu eliminacyjnego,  który odbędzie się w dniu 29 września 2011 r. o godz. 900, składającego się z kilkunastu zadań zamkniętych, może przystąpić każdy uczeń szkoły. O kwalifikacji ucznia do zawodów drugiego stopnia olimpiady, będzie decydować suma punktów uzyskanych w częściach testowej oraz korespondencyjnej.

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów jest jedną z olimpiad przedmiotowych, które zostały włączone do projektu systemowego Ministerstwa Edukacji Narodowej "Opracowanie i wdrożenie kompleksowego systemu pracy z uczniem zdolnym". Pozostałymi olimpiadami są: Olimpiada Informatyczna dla Gimnazjalistów, Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów oraz Olimpiada Języka Hiszpanskiego.

Wszystkie istotne informacje na temat dotychczasowych edycji Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów można znaleźć w serwisie dostępnym pod adresem www.omg.edu.pl

 

 Niedziela  10.07.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM
 120 || Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011... || Dodali: Janusz i Wacek

W środę, 22 czerwca 2011 r. uczniowie klas pierwszych i drugich, pod opieką swoich wychowawców, zebrali się na placu przed szkołą, aby uroczyście podsumować swoje zmagania w roku szkolnym 2010/2011.

Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu oraz przemówieniu i życzeniach pani Anny Trebendy - dyrektora szkoły, nastąpiła bardzo uroczysta chwila - wręczenia nagród najlepszym uczniom, reprezentującym nasze gimnazjum w konkursach przedmiotowych. Wręczono również nagrody uczniom rywalizującym w konkursach wewnątrzszkolnych. I tak:

- pan Adam Wal wręczył nagrody w konkursie historycznym "Królowa Zofia - naszą patronką",

- pani Dorota Chrobak - w konkursie ortograficznym "Mistrz Ortografii",

- pani Marzena Radwańska - w konkursie polonistycznym "Czytanie tekstu ze zrozumieniem - Homer - Iliada",

- pani Wioletta Florek - w konkursie recytatorskim "Kwiatów nie podawaj dłońmi, tylko sercem",

- pani Justyna Kłodowska - w konkursie języka niemieckiego "Przysłowie prawdę Ci powie",

- pani Anna Struś - w konkursie matematycznym "SZÓSTKA w rozumie",

- pani Wioletta Florek - w konkursie czytelniczym "W oparciu o sagę Zmierzch",

- pan Janusz Piotrowski - w konkursie informatycznym "Turniej Gier Sieciowych - FIFA '09",

- pani Agata Ostrowska - w konkursie języka angielskiego,

- pani Jadwiga Dąbrowska - w konkursie fizycznym,

- pani Justyna Kasińska - w konkursie biologicznym "Młody przyrodnik",

- pani Maria Trzeciak - w konkursie ekologicznym "Dbam o środowisko".

GRATULUJEMY wszystkim zwycięzcom!

Po tej części, pod opieką wychowawców, uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych, aby z rąk swoich wychowańców uzyskać świadectwa ukończenia nauki w klasach pierwszych i drugich.

Wreszcie nastał czas upragnionych WAKACJI!

 

 Środa  22.06.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM
 119 || Już dziś dołącz do INTERNETOWEGO RADIA... || Dodał: Kamil

Dzięki pracy i determinacji młodych ludzi z Sanoka, rozwijany jest projekt Radia Internetowego Bieszczady.FM, którego studio znajdować będzie się w Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku. Do jego pełnej realizacji potrzeba jeszcze wiele pracy, ale z Twoją pomocą na pewno się uda! Zgłoś się już dziś! Pisz na redakcja@bieszczady.fm

Organizatorzy inicjatywy poszukują osób do prowadzenia audycji:

słownych: audycje opierające się na słowie, wiadomości, reportaże, wywiady;

– muzycznych: audycje z przewagą muzyki, gdzie słowo będzie tylko dodatkiem;

europejskich: audycje o polsko-europejskim obywatelstwie, kulturze krajów UE, ciekawostkach. A także: – grafików; – programistów HTML, jQuery, PHP, IceCast;

techników audio.

Praca w Radiu Internetowym Bieszczady.FM będzie działać na zasadzie wolontariatu. Nie oznacza to, że nie będzie przynosić żadnych korzyści wręcz przeciwnie wiąże się z szeregiem beneficji:
Doświadczenie;

Praktyka w Radiu Internetowym Bieszczady.FM zapewni przydatne w przyszłym życiu zawodowym umiejętności takie jak; praca w grupie, organizacja, które rzetelni uczestnicy będą mogli zaznaczyć w swoim CV. Doświadczenie (przede wszystkim w dziedzinie dziennikarstwa) jest dziś bardzo pożądane i postrzegane pierwszoplanowo przez pracodawców.

Warsztaty/wizyty studyjne;

Zapewnią one pełną gamę przygotowującą do pierwszych audycji; lekcje z dykcji, prawa dziennikarskiego i wiele innych. Wizyty studyjne pozwolą obejrzeć pracę dziennikarza, speakera ,,od kuchni”.
Certyfikat Youthpass;

Każda osoba, która będzie brała udział w tym przedsięwzięciu ma prawo otrzymać certyfikat UE. Youthpass przedstawia i poświadcza umiejętności oraz rezultaty osiągnięte w procesie uczenia się w trakcie projektu.
Poznanie nowych ludzi;

Nowych kultur, religii, poglądów oraz rozwój własnej osobowości, asertywności, kreatywności. Rozwój pasji; Osoby tworzące radio będą miały możliwość szerzenia swoich horyzontów, rozkwitu uzdolnień związanych z dziedziną dziennikarstwa oraz sprawdzenia swoich umiejętności i rozwój ich.

To tylko najważniejsze z korzyści, które przyniesie praca w Radiu Internetowym Bieszczady.FM.

Kamil Sobolak

absolwent naszego gimnazjum - rocznik 2005 - 2008

Koordynator projektu Radio Internetowe Bieszczady.FM

 

 Środa  22.06.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM
 118 || Żegnamy TRZECIOKLASISTÓW... || Dodali: Janusz i Wacek

21 czerwca 2011 r. to dla naszych trzecioklasistów dzień szczególny. Rozpoczął się od uroczystej Mszy Świętej w Kościele Przemienienia Pańskiego w Sanoku. Następnie w szkole nasi absolwenci podpisywali odbiór dokumentów dotyczących ukończenia nauki w gimnazjum. Nastał czas prób ślubowania oraz części artystycznej.

O godzinie 1700, w odświętnych strojach, spotkaliśmy się w Sanockim Domu Kultury. Przekazanie sztandaru nowemu pocztowi, wspólne odśpiewanie hymnu, rota ślubowania oraz przemówienie pani Anny Trebendy - dyrektora szkoły, wprowadziły wszystkich w podniosły nastrój.

Pani dyrektor wręczyła dyplom Najlepszemu Absolwentowi Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku, którym została Magdalena Pawlik z klasy 3d. W imieniu pana Wojciecha Blecharczyka - Burmistrza Miasta Sanoka, do gratulacji dołączyła się pani Irena Penar - naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej UM w Sanoku. Następnie nagrodzono uczniów, którzy uzyskali znaczące sukcesy w konkursach przedmiotowych, najlepszych sportowców, tych, którzy nie opuścili ani jednej godziny zajęć oraz wychowawcy poszczególnych klas, wręczyli nagrody książkowe uczniom z najwyższą średnią.

W roku szkolnym 2010/2011 mogliśmy również liczyć na pomoc i wsparcie rodziców. Najbardziej aktywni, a szczególnie pani Iwona Moczarny - przewodnicząca Rady Rodziców naszej szkoły, otrzymali z rąk pani dyrektor, podziękowania.

W miłych słowach - Kacper Drwięga - ustępujący przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, podziękował za trud przekazywania wiedzy i umiejętności całemu gronu pedagogicznemu i przekazał symboliczny klucz do szkoły, swojemu następcy - Bartłomiejowi Dorotniakowi.

Część artystyczna w wykonaniu naszych absolwentów oraz życzenia były miłym podsumowaniem całej uroczystości.

No i moment, na który wszyscy czekali - wręczanie dyplomów ukończenia szkoły, świadectw oraz zaświadczeń o uzyskanych wynikach z egzaminu gimnazjalnego i pożegnalne zdjęcia do galerii absolwentów.

Rozpoczął się nowy etap - w życiu każdego z naszych uczniów. POWODZENIA!

 

 Środa  22.06.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM
 117 || WIELKI SUKCES naszego gimnazjum... || Dodali: Janusz i Wacek

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza szkoła w roku szkolnym 2010/2011 uzyskała zaszczytny tytuł SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM.

Sukces ten był możliwy dzięki uzyskaniu 6 tytułów laureata w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

GRATULUJEMY naszym laureatom, finalistom i uczestnikom wielu konkursów przedmiotowych, w których godnie reprezentowali naszą szkołę.

Dołączyliśmy tym samym do zaszczytnego grona, w skład którego wchodzi I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Sanoku oraz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku.

 

 Poniedziałek  20.06.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM
 116 || Liga Mistrzów Informatyki - ostateczne wyniki... || Dodali: Janusz i Wacek

Wielki finał, pomiędzy Hirkiem i Kacprem, zakończył rywalizację w naszej Lidze Mistrzów Informatyki. Po zaciętej walce na szybkość i bezbłędność, o zaledwie 7 sekund, lepszy okazał się Hirek Dąbrowski z klasy 3d.

GRATULUJEMY!

Rozstrzygnęliśmy również klasyfikację generalną naszego turnieju. Niezmiernie miło nam poinformować, że:

I miejsce, w Lidze Mistrzów Gier Sieciowych, uzyskał Jakub Fara z klasy 1a i został Mistrzem Gier Sieciowych w roku szkolnym 2010/2011.

I miejsce, w Lidze Mistrzów Wiedzy Informatycznej, uzyskał Kacper Drwięga z klasy 3d i został Mistrzem Wiedzy Informatycznej w roku szkolnym 2010/2011.

I miejsce, w Lidze Mistrzów Szybkiego Pisania, uzyskał Hieronim Dąbrowski z klasy 3d i został Mistrzem Klawiatury w roku szkolnym 2010/2011.

Po podliczeniu wszystkich punktów, okazało się, że różnicą 0,5 pkt., z wynikiem 47,5 pkt. tytuł Mistrza Informatyki Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku otrzymał Kacper Drwięga z klasy 3d.

Wręczenie dyplomów i nagród zwycięzcom oraz uczestnikom Ligi Mistrzów Informatyki, odbędzie się 17 czerwca (tj. piątek) 2011 r., o godz. 945, w sali nr 17.

Zapraszamy do działu INFORMATYKA/Liga Mistrzów Informatyki/klasyfikacja oraz do działu INFORMATYKA/Galeria MISTRZÓW.

 

 Środa  15.06.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM
 115 || Kolejny  SUKCES naszych gimnazjalistów... || Dodał: Daniel

W dniu 10.06.2011 r. w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Sanoku odbyło się uroczyste wręczanie nagród III etapu konkursu międzygimnazjalnego "Wiedzy o Sanoku", w którym nasi uczniowie z klasy pierwszej, zajęli bardzo wysokie miejsce.

Mateusz Pęcak zajął I miejsce,

Karolina Indyk zajęła IV miejsce,

Szymon Mołczan zajął VI miejsce.

Serdecznie GRATULUJEMY !!!

 

 Wtorek  14.06.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM
 114 || WAŻNE ogłoszenia... || Dodała: Małgorzata

!!!  UWAGA  !!!

Giełda używanych podręczników, odbędzie się w dniu 17.06.2011 r. (tj. piątek), w godzinach 1600 - 1800, na holu (parter). Informujemy również o możliwości zakupu szafek od uczniów klas trzecich.

 

W dniu 21.06.2011 r. (tj. wtorek), o godzinie 900 dla uczniów klas I, II, III, odbędzie się Msza Święta na zakończenie roku szkolnego.

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas III, odbędzie się w SDK-u, w dniu 21.06.2011 r. (tj. wtorek), o godzinie 1700.

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I i II, odbędzie się na boisku szkolnym, w dniu 22.06.2011 r. (tj. środa), o godzinie 900 (w razie deszczu spotkania z wychowawcami klas w salach lekcyjnych).

 

 Wtorek  14.06.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM
 113 || Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2011/2012... || Dodała: Krystyna

Zapraszam do działu DOKUMENTY, w którym możecie zapoznać się z wykazem podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2011/2012 w Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku.

 

 

 

 Wtorek  14.06.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM
 112 || Liga Mistrzów Szybkiego Pisania - runda 2... || Dodali: Janusz i Wacek

Zakończyliśmy rundę 2 Ligi Mistrzów Szybkiego Pisania. Po podliczeniu wyników okazało się, że równorzędne, I miejsce po dwóch rundach, zajmują uczniowie klasy 3d, Hieronim Dąbrowski i Kacper Drwięga. Aby wyłonić zwycięzcę, 15 czerwca (tj. środa), na lekcji 3, odbędzie się DOGRYWKA.

Wszystkich zainteresowanych szczegółowymi wynikami klasyfikacji generalnej LMSP oraz wynikami rundy 2, zapraszamy do działu INFORMATYKA/Liga Mistrzów Informatyki/Liga MSP.

 

 Poniedziałek  13.06.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM
 111 || Pierwsza Ogólnokrajowa Olimpiada Matematyczna - on-line... || Dodała: Anna

Międzynarodowa Szkoła Meridian jest prywatną szkołą prowadzącą szkołę podstawową, gimnazjum oraz liceum z programem matury międzynarodowej IB. Corocznie organizuje ona Konkursy Matematyczne Meridian MMC (Meridian Mathematics Competition) dla szkoły podstawowej (5-6 klasa), gimnazjum (2-3 klasa) oraz liceum (1-2 klasa).

MMC został zorganizowany po raz pierwszy w 2005 r. w Warszawie, a w 2009 r. w całym województwie mazowieckim i  łódzkim.  W latach 2010-2011 w konkursie matematycznym MMC łącznie wzięło udział 6.500 uczniów z 400 szkół z siedmiu województw.
Zwycięzcy i finaliści konkursu otrzymują atrakcyjne nagrody, np. netbook, aparat cyfrowy, telefon komórkowy, odtwarzacz MP3, itp.
W przyszłym roku szkolnym 2011/2012 nasz konkurs będzie organizowany w całej Polsce. Pierwszy etap odbędzie się on-line przez Internet. Informacje związane z zapisami na Konkurs MMC będą znajdowały się od września na naszej stronie  internetowej.

Od teraz Nauczyciele i Uczniowie mogą zapoznać się z testami próbnymi Konkursy MMC znajdującymi sie na stronie  internetowej pod adresem - http://mmc.edu.pl

 Sobota  11.06.2011   ||     ZAPRASZAMY NA FORUM
 110 || Zakażenie bakterią E-koli... || Dodał: Dyrektor

!!!  UWAGA  !!!

Proszę na godzinie wychowawczej omówić zasady bezpiecznego spędzania czasu na wakacjach oraz zapoznać młodzież z informacją na temat zakażenia bakterią E-coli i jak można temu zapobiec.

Oto niezbędne informacje:

--- 5 kroków do niezbędnej żywności,

--- wstępna ocena ryzyka sporządzona przez ECDC,

--- zakażenie bakterią E-coli,

 Piątek  10.06.2011   ||     ZAPRASZAMY NA FORUM
 109 || "SZÓSTKA W ROZUMIE" - finał konkursu... || Dodały: nauczycielki matematyki

Czas na WIELKIE podsumowanie naszego konkursu matematycznego "SZÓSTKA W ROZUMIE". Do finału zapraszamy osoby z pięciu najwyższych miejsc na każdym poziomie. Rozstrzygnięcie odbędzie się 14 czerwca (tj. wtorek), o godz. 1405, w sali 20.

Zapraszamy również do zapoznania się z szczegółową tabelą wyników w klasyfikacji klas 1, 2 i 3.

 Czwartek  9.06.2011   ||     ZAPRASZAMY NA FORUM
 108 || KOMAŃCZA - wycieczka klasy 3a... || Dodali: Maria, Robert, Wacek i Janusz

Zapraszamy do przeglądania relacji z wycieczki klasowej do Komańczy, klasy 3a, która odbyła się w dniach 26 - 28.05.2011 r.

Tekst przygotował Paweł Bryndza z klasy 3a, zaś relację fotograficzną przygotowała Izabela Rychlicka z klasy 3a. Ciekawą prezentację, swojej wersji wydarzeń, opracowały pod "bacznym okiem" pani Marii Trzeciak, uczennice Iza Rychlicka, Gabriela Sokalska, Karolina Olejarz, Natalia Wróbel, również z klasy 3a.

W naszym internetowym dziale WYCIECZKI można również przeglądać inne, ciekawe relacje ze szkolnych podróży
 

 Środa  8.06.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM
 107 || Liga Mistrzów Wiedzy Informatycznej - runda 2... || Dodali: Janusz i Wacek

Powoli zbliżamy się do rozstrzygnięć w rywalizacji Ligi Mistrzów Informatyki. Uczestnicy zmagali się z testem zawierającym 50 pytań z zakresu zarządzania systemami operacyjnymi, Internetu, grafiki komputerowej, projektowania witryn internetowych, podczas rundy 2, Ligi Mistrzów Wiedzy Informatycznej. Na uwagę zasługuje fakt rywalizacji ucznia z klasy 1 - Jakuba Fary, z uczniem klasy 3 - Kacprem Drwięgą. Tym razem uzyskali oni identyczny wynik - i po 10,5 punktów w klasyfikacji ligi.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowymi wynikami testu w dziale INFORMATYKA/Liga Mistrzów Informatyki/Liga MWI oraz klasyfikacją generalną, po 4 rundach, w dziale INFORMATYKA/Liga Mistrzów Informatyki/klasyfikacja.

 

 Sobota  4.06.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM
 106 || WAMPIRY atakują... || Dodały: Wioletta i Ewa

Gdy okazało się, że w naszej szkole mamy miłośników twórczości Stephenie Meyer, a zwłaszcza jej sagi "Zmierzch", postanowiliśmy dać im możliwość rywalizacji w konkursie czytelniczym.

Wzięło w nim udział 14 uczestników (jeden mężczyzna!), którzy odpowiadali na szczegółowe pytania sprawdzające znajomość treści książek. Rywalizacja była zaciekła, ale udało się wyłonić zwyciężczynię – Aleksandrę Kobylańską z klasy 3d, drugie miejsce zajęła Magdalena  Rosa z klasy 2c, trzecie przypadło Joannie Grządziel z klasy 2e.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy.

 

 Poniedziałek  6.06.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM
 105 || ZoomArt 2011 - konkurs rozstrzygnięty... || Dodali: Janusz i Wacek

Trzecia edycja konkursu fotograficznego ZoomArt 2011 poza nami.

Pomimo trudności organizacyjnych, za które przepraszamy, pragniemy podziękować firmie SONY Polska oraz firmie INFORES z Przemyśla, a szczególnie panu Gwidonowi Jaworowi za okazaną pomoc i ufundowanie nagród dla uczestników. Dziękujemy również członkom jury - panom Jarosławowi Szumielewiczowi - dyrektorowi (koordynatorowi) salonów sieci SONY alfa, Piotrowi Parvi i Jackowi Mirkowskiemu - trenerom teamu SONY, za obiektywne oceny nadesłanych na konkurs prac.

Na konkurs wpłynęło 11 prac w 5 kategoriach tematycznych: makro, portret, krajobraz, ruch oraz wiosna. Każda praca była oceniana oddzielnie, a suma uzyskanych punktów za wszystkie oceny, wpływała na ostateczny wynik.

Jury zdecydowało, że I miejsce i tytuł "FOTOGRAFA ROKU Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku" uzyskała Olga Witowska z klasy 2a. Na II miejscu uplasował się Radosław Mazgaj z klasy 1b, na III miejscu - Anna Lewek z klasy 2d, na IV miejscu - Kacper Drwięga z klasy 3d, zaś na V - Sonia Kujawa z klasy 2a.

Wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY i zapraszamy do rywalizacji już po wakacjach.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowymi wynikami konkursu w dziale INFORMATYKA/ZoomArt-konkurs/wyniki 2011.
 

 Sobota  4.06.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM
 104 || ZoomArt 2011 - głosowanie internautów... || Dodali: Janusz i Wacek

Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w naszym głosowaniu na najładniejsze, tegoroczne zdjęcia w konkursie fotograficznym ZoomArt 2011.

W sumie oddano 170 głosów na poszczególne kategorie tematyczne, z czego 80 to głosy uczniów, a 90 to głosy nauczycieli.

Po dokonaniu podliczenia okazało się, że w 4 z 5 kategorii ("makro, portret, krajobraz oraz wiosna"), najładniejsze zdjęcia wykonała Olga Witowska z klasy 2a, natomiast w kategorii "ruch", zwyciężył Radosław Mazgaj z klasy 1b. GRATULUJEMY!

Spośród uczestników głosowania, Monika Jawor z klasy 3d, koordynatorka konkursu, wylosowała tych, którzy otrzymali nagrody.

Grupa uczniów: Anna Bogucka (piłka), Piotr Kozimor (ładowarka), Sonia Kujawa (przewodnik), Marika Miazga (przewodnik), Jakub Witowski (breloczek), Aleksandra Woskowicz (smycz SONY),

Grupa nauczycieli: Dorota Chrobak (czapka SONY), Adam Wal (breloczek), Halina Jaremko (smycz SONY).

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami głosowania w dziale INFORMATYKA/ZoomArt-konkurs/wyniki 2011.
 

 Piątek  3.06.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM
 103 || "Sprichtwort-Wahrwort Przysłowie prawdę Ci powie" - konkurs j. niemieckiego... || Dodał: Mariusz

UWAGA!

Dnia 10 czerwca 2011 r. odbędzie się konkurs z języka niemieckiego "Sprichtwort-Wahrwort Przysłowie prawdę Ci powie".

W konkursie uczniowie klas pierwszych i drugich wykażą się znajomością przysłów niemieckich oraz ich polskich odpowiedników.

Konkurs składa się z dwóch etapów - pisemnego oraz ustnego.

W etapie pierwszym udział wezmą wszyscy chętni uczniowie, do etapu ustnego zakwalifikuje się 10 osób, które uzyskają największą ilość punktów w etapie pisemnym.

Za pierwsze 3 miejsca przewidziane są nagrody rzeczowe.

!!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

 Piątek  3.06.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM
 102 || "Królowa Zofia - nasza patronka" - konkurs historyczny... || Dodał: Adam

W dniu 27.05.2011 r. odbył się konkurs historyczny "Królowa Zofia - nasza patronka". Uczniowie rozwiązywali test dotyczący życia i działalności Królowej Zofii i jej szczególnych związków z naszym miastem.

Spośród 12 uczestników wyłoniono zwycięzców:

I miejsce zajął Jakub Szyniec z klasy 1e,

II miejsce zajął Adam Bartkowski z klasy 1e,

III miejsce zajęła Karolina Ryba z klasy 1
 

 Piątek  3.06.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM
 101 || "Czwarty Stan Skupienia"... || Dodała: Jadwiga

 
W dniu 18 maja 2011 r w CDN w Sanoku przeprowadzona została II edycja powiatowego konkursu fizyczno - astronomicznego "Czwarty Stan Skupienia".
Uczeń naszej szkoły Piotr Kozimor z klasy 2a został jednym z trzech laureatów tego konkursu. Piotrek ma już na swoim koncie tytuł laureata konkursu fizycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 

 Czwartek 2.06.2011    ||   ZAPRASZAMY NA FORUM

120 - 101100 - 8180 - 6160 - 4140 - 2120 - 1 |

 
G2 to już historia od:
Sanockie szkoły
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 6
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 4
I Liceum Ogólnokszałcące
II Liceum Ogólnokszałcące
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół nr 3
Zespół Szkół nr 5


 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja